Nabízíme hardware napojení vaší výrobní linky na systém EIS — dokážeme připojit, monitorovat a řídit téměř jakoukoliv technologii v rámci zavedení systému EIS. Dodáváme průmyslové a speciální počítače, pracovní stanice a servery včetně řešení pro nepříznivé podmínky, ale také speciální komponenty výrobní (MES), pro průmyslové a řídící informační systémy.

  • Napojení výrobní linky – připojení vaší výrobní technologie do systému EIS můžeme provést např. pomocí RTU jednotky (Remote Terminal Unit). Můžeme nabídnout také vlastní řešení připojení pomocí RTU jednotek. Jsme výhradním zástupcem výrobce multiportových komunikačních řešení Moxa pro ČR.
  • Terminály – připojení a dodávky terminálů a průmyslových počítačů, které lze rozšířit o různé periférie (např. čtečka čárových kódů či dallas čipů, průmyslová tiskárna apod.) ELVAC vyrábí průmyslové počítače na míru a dodává řešení společností, které v ČR zastupuje (IEI, ICPDAS aj.)
  • Servery – servery systému EIS uchovávají, zpracovávají a poskytují data třetím stranám. Parametry a typ serveru závisí na velikosti dodávaného systému EIS (počet terminálů, množství dat) a na jeho umístění (výrobní hala, klimatizovaná místnost).
  • Informační displeje – data systému EIS mohou být prezentována v přehledné formě na informačních displejích InfoPanels.
EIS Hardware